To już 14 lat odkąd nasza firma pojawiła się na polskim rynku. Z sukcesami działamy od 2001 roku. Powstała na skutek przekształceń oraz fuzji, aby ulepszać możliwości handlowe, techniczne, aby sprawnie i dynamicznie rozwijać swój potencjał, dostarczając do naszych klientów usługi na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań obejmuje cały kraj. 


Mastercoin Systems Sp. z o.o. oferuje produkty i usługi wspomagające obsługę korespondencji biurowej jak i masowej. Dostrzegając potrzeby własnych klientów, na płaszczyźnie elektronicznego obiegu dokumentów, aby sprostać oczekiwaniom w szerszym i zaawansowanym zakresie, otoczyliśmy fachową i w pełni wykwalifikowaną obsługą techniczną ponad 600 naszych klientów. 


Założeniem firmy jest dostarczanie dotychczasowym, jak i przyszłym klientom, nowej jakości usług, w pierwszej fazie spełniających wcześniej ustalone oczekiwania, sprzedaż produktu we właściwej konfiguracji, wdrożenie, a w następnej kolejności zapewnienie wykwalifikowanej opieki wsparcia serwisowego, dotyczącego właściwego funkcjonowania oprogramowania. 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadzamy nowy produkt jakim jest Elektroniczna książka nadawcza - sprawne narzędzie do pracy w każdej firmie. Produkt, który spełni najwyższe wymagania klientów, począwszy od zabezpieczenia rejestracji wszelkiej korespondencji, zabezpieczenia pracy przez małe akcje procesu wysyłki, po bardzo duże i skomplikowane akcje mailingowe, a przede wszystkim zabezpieczenie wsparcia technicznego na każdym etapie dalszej współpracy.